IRRESISTABLY
ELEGANT AND
MODERN

Collection

No posts were found for provided query parameters.

Your words

Our customers say

Lauros namai - persišku kilimu galerijos kliente esu ne vienerius metus. Puikiai pamenu dieną, kai Laura mūsų namams atvežė pirmąjį persišką kilimą, kuris nepaprastai papuošė mūsų svetainę, bet ne tik, subūrė visą šeimą jaukiems vakarams. Tai ne tik dekoras ar prabangos prekė, tai istorija, paveldas, kultūra, menas, o Lauros neįtikėtinas gabumas ir surinktos žinios parinkti erdvei tinkamą kilimą, kiekvieną kartą nepaprastai žavi. Labai džiaugiuosi, kad Laura niekada nestovi vietoje ir galerijoje galima rasti porcelianinių indų, žvakių, namų kvapų, šviestuvų ir didelio susidomejimo sulaukusių siuvinėtų stalo servetėlių. Tai vienintelė galerija Lietuvoje, kurioje rasi ne tik autentiškus persiškus kilimus ar puikų kvapą savo namams, vaistiniais augalais siuvinėtas servetėles, bet ir daug istorijos. Ir atrodo Laurai niekuomet nestigs laiko apie viską išsamiai papasakoti!

Raimonda Kieliūtė

AUM erdves puošiantys autentiški persiški kilimai sukuria nepakartojamą jaukumo įspūdį ne tik klientams , bet ir mums patiems. Ačiū Laurai Bohne už tobulai parinktus raštus!

AUM Wellness Clinic

Kiekvieną kartą dirbant kartu su “Lauros Namų” komanda, aplanko sėkmės istorija dėl profesionalaus požiūrio, edukacijos ir galimybių pasirinkti čia ir dabar. Taip pat, džiugu, kad šalia vertingų autentiškų kilimų asortimente atsirado ir modernūs šiuolaikiški ir labai kokybiški kilimai. Tai atveria dar platesnes galimybes interjero kūrėjui atrasti skirtingus kilimų derinius ir apjungti skirtingas objekto erdves.

InDot architects

"Kokybę ir unikalumą vertinantiems užsakovams kaip vieną pagrindinių interjero akcentų dažnai siūlau Lauros namų persiškus kilimus. Stebinanti kilimų dizainų įvairovė, autentiškumo garantija, o svarbiausia - su nieko nesupainiojamas tikrumo jausmas, kuris interjerą paverčia namais”

Dovilė Švilpienė Interjero dizainerė

SOME OF
OUR DEAREST
OF CLIENTS

Associates

Offices with a Offices with a

sense of style sense of style

FEEL FREE TO
REACH OUT TO
US ANYTIME

Contact